Opinie Klientów

Marta i Adam

Planując najważniejszy dzień w życiu, chcesz aby wszystko wyszło jak najlepiej, idealnie. Dzień ślubu, rano przyjeżdża Mariusz, witasz go w wejściu i tyle go widzisz. Totalnie niewidzialny, a jak już widzialny to wprowadzający niesamowicie luźną atmosferę. Wszyscy czują się komfortowo, nikt nie czuje się skrępowany. Na zdjęciach wszyscy wyglądają przepięknie. Najlepsza współpraca jaką można sobie wyobrazić. Z całego serca polecamy Mariusza.


Maria i Kamil

Mariusz to zdecydowanie profesjonalista. Już podczas przygotowań do ślubu pomagał nam walczyć ze stresem i nerwami. Jego zdjęcia i podejście do pracy zasługują na szóstkę z plusem. Zdjęcia dotarły do nas w terminie zgodnym z umową. Wszystkie były piękne i w bardzo dobrej jakości. Z całego serca mogę polecić Jego usługi. Uwierzcie mi, że będziecie zadowoleni!


Kinga i Bartosz

Kiedy mieliśmy wybrać proszek do prania wybraliśmy vizir, bo “bielsze nie bedzie”. Kiedy przyszło nam do wyboru fotografa na ślub, wybraliśmy Mariusza “bo lepszych nie będzie”. A tak na poważnie, Mariusz jesteś profesjonalistą w swoim fachu, świetne zdjęcia, miła atmosfera, nic dodać nic ująć, Mariusz FTW! Cudowne zdjęcia w dalszym ciągu dostarczają nam i naszym bliskim mnóstwo radości i wzruszeń. Mamy nadzieję, że do zobaczenia.